• Ново
Дизни замрзнат мини куфер Подарок поставен калај со бонбони, оз
zoom_in

Дизни замрзнат мини куфер Подарок поставен калај со бонбони, оз

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Подарок за подарок за замрзнати мини куфери со бонбони е минијатурен случај за складирање за вашиот минијатурен "замрзнат " вентилатор. Овој врежан калај куфер содржи бонбони со декстроза со вкус на овошје и прави одличен чувар. Замрзнат лим за подароци за замрзнати мини куфери со бонбони : Содржи овошје со вкус на декстроза, бонбони на возраст од 5 и повеќе години.

Им се допаѓа и на купувачите..