• Ново
Лесно Улица Страст Пумпи
zoom_in

Лесно Улица Страст Пумпи

DEN 607.84

Износ
check Во продавницата.

За класичен и полиран изглед, Страста по Лесна Улица ќе биде омилена во гардеробата. Заоблениот прст е толку разноврсен за паметни прилики. Обложената влошка и супер флексибилниот надворешен ѓон обезбедуваат удобност цел ден/цела ноќ. Поместена влошка. Се лизга на затворање. Класична Пумпа.

Им се допаѓа и на купувачите..