• Ново
Seachoice Пресврт ' N ' Заклучи Морски Брод Палубата Плоча, Бела Завршница, до 4-Во
zoom_in

Seachoice Пресврт ' N ' Заклучи Морски Брод Палубата Плоча, Бела Завршница, до 4-Во

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Обезбедувајќи водонепропустлива пристапна точка без употреба на алатки, Оваа Плоча За Заклучување Со камери со водонепропустлив О-прстен обезбедува сигурен печат, а сепак овозможува лесно отстранување за визуелна инспекција. Погоден за големини на дупки до 4-1/2 инчи во дијаметар. Потребни се шест #8 сврзувачки елементи.Морскиот избор е посветен на испорака на квалитетни морски додатоци и делови за замена НА ОЕМ за да ги задоволи љубителите на риболов, пловење и водни спортови ширум светот. Seachoice се кандидира за и од бродари кои нудат широка линија на производи, додека остануваат достапни. Палуба плоча со водоотпорен о-прстен печат. Боја : Бела. Внатрешен Дијаметар : 3-7/8. Надворешен Дијаметар : 5-5/8. Погоден за големини на дупки до 4-1/2 инчи. Производителот дел број 50-39251.

Им се допаѓа и на купувачите..