• Ново
Уфле Ц Стандарден Контролен Кабел со Ц Мозочен удар 3.1 ЗА БРП Евинруд-14'
zoom_in

Уфле Ц Стандарден Контролен Кабел со Ц Мозочен удар 3.1 ЗА БРП Евинруд-14'

DEN 12304.00

Износ
check Во продавницата.

Стандардните контролни кабли Uflex C4 се дизајнирани за употреба со мотори BRP - Evinrude (OMC) произведени пред 1979 година. Тие имаат мозочен удар од 3,1 " (80мм). Моделот C4 X14 е во должина од 14'. Дизајниран за употреба со МОТОРИ БРП - Евинруд (ОМЦ). Одговара само на апликациите пред 1979 година. Должина на мозочен удар : 3,1 "(80мм). Должина На Кабелот : 14'.

Им се допаѓа и на купувачите..