• Ново
тоа багажниот бурен 32 мекост за проширување на багажот што може да се прошири
zoom_in

тоа багажниот бурен 32 мекост за проширување на багажот што може да се прошири

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Спакувајте ги сите ваши најважни патувања со бујната колекција од него багаж! Одликувајќи се со нова технологија на орбита на Infinispin ™; Новиот дизајн на тркалото нуди дополнителна издржливост; 360 ° биланс; прецизност; и контрола. Секој случај има еден голем џеб за надворешен поштенски патент; Телескопска горната рачка и лесно грабнете го горните и страничните рачки. Целосно наредениот ентериер има две ленти за вртење; џеб за поштенски мрежи; и два еластичен џеб за лизгање за да ги одржувате вашите предмети организирани и обезбедени на место. Оваа ултра лесна и пространа колекција е совршена набавка за вашето следно патување! Технологија Infinispin ™ - Супериорниот систем на тркала ексклузивен за ИТ багаж овозможува прецизност и контрола на рамнотежата од 360 °. Единствена основна структура - специјално развиена платформа за случаи обезбедува дополнителна јачина и стабилност. Систем за полу -експандер - корисен експандер позициониран во основата нуди дополнителен простор без да се загрози стабилноста. Рачка за носење на удобност - Дополнително подлога на горната рачка нуди супериорна удобност. 10 -годишна гаранција - обезбеден квалитет во секој случај!. Голем случај - надворешни димензии : 31,9 x 19.3 x 11.4 " + 2,8" EXP, Внатрешни димензии : 29 x 18,9 x 11.4 " + 2,8" EXP, 7.91 LBS. Надворешниот џеб - вклучува надворешен џеб за да се обезбеди лесен пристап до основните артикли, внатрешни џебови - вклучува два еластични џебови за лизгање и џеб од поштенски мрежи за подобрена организација.

Им се допаѓа и на купувачите..