• Ново
21 Тркалање Главата Прај Бар
zoom_in

21 Тркалање Главата Прај Бар

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

карактеристики и придобивки : дизајнот на вознемирената глава обезбедува оптимална моќност заострениот крај дизајниран за усогласување на дупките комерцијалниот термички третман обезбедува супериорна цврстина и издржливост згодниот хромиран финиш се спротивставува на доживотната гаранција за корозија преку шалтер 7179 21" тркалачка лента за вртење на главата е лента од 3/4" со вознемирена глава за тркалање на едниот крај и лебдат за усогласување на другиот.. 21" Тркалање Главата Прачка Бар.

Им се допаѓа и на купувачите..