• Ново
Подобри домови и градини за внатрешна боја и буквар, темно печено кафеава, галон, сатен
zoom_in

Подобри домови и градини за внатрешна боја и буквар, темно печено кафеава, галон, сатен

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Создадете добредојден дом по прифатлива цена со подобра домови и градини за внатрешна боја и буквар. Оваа колекција има курирана палета од 84 бои дизајнирани да се координираат со подобрата домови и градини за домашни украси на производи. Идеално за секој проект за внатрешна боја, овој производ нуди низок мирис, нула VOC боја што обезбедува одлична криење и покриеност додека е многу пеење и отпорна на дамки. Лесно трансформирајте го вашиот простор со освежување на wallsидовите, таваните и исечоците. 100% акрилна латекс боја овозможува лесно расчистување. Достапно во нашите најпопуларни шеини : Сатен и полу-сјај. Идеално за употреба во области со голем сообраќај, како што се кујни, бањи, спални соби и трим. 84 бои курирана палета што одговара со подобрата линија за украси за дома и градини. Вистинските бои на боја може да варираат од репрезентациите на екранот и печатачот. 1 гал. Обезбедува 300 квадратни метри - 400 квадратни метри на покриеност. Брзото суво време ви овозможува да се допрете по 1 час и да се вратите по 4 часа. Низок мирис/нула VOC* ви овозможува да сликате и удобно да уживате во вашиот простор откако ќе завршите. Поддржано со гаранција за живот/ограничена гаранција.

Им се допаѓа и на купувачите..