• Ново
Fortnite - Постер на wallид на черепот на Justinастин МекАлистер, 22.375 34
zoom_in

Fortnite - Постер на wallид на черепот на Justinастин МекАлистер, 22.375 34

DEN 768.00

Износ
check Во продавницата.

Овој меѓународен тренд Фортнит - justinастин МекАлистер Постер за череп Трупер wallид е дизајниран со високо квалитетни, повеќебојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Trends International Fortnite - Justin Mc Alister Skull Trooper Wall Poster : Trends Posters користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени на хартија за постер на фотоарт. Подготвена за рамка или може да се обеси со употреба на клипови по постер, монтирања или влезови. Печатено на побарувачка со користење на најдобра технологија за печатење во класа. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 22.375 "x 34".

Им се допаѓа и на купувачите..