• Ново
Елита Насловна Тема Брои Памук Ткаат Хемстич Кралицата Лист Во Собата, Бела
zoom_in

Елита Насловна Тема Брои Памук Ткаат Хемстич Кралицата Лист Во Собата, Бела

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Спијте во текот на ноќта во целосна удобност со Елитниот Дом Мек Памук Сатен Ткаат Кралицата Лист Во собата. Со овој вешто изработен комплет чаршафи, ништо нема да се чувствува подобро од одморот. Вие заслужувате да се чувствувате апсолутно најдобро. Дајте приоритет на вашиот сон и започнете ги слободните денови токму со овој комплет со големина на кралица. Интуитивно дизајнираниот памук со броење на конец 400 со сатен ткаат обезбедува меко, екстра пријатно чувство што ќе ве остави да се чувствувате освежени и подготвени да се справите со денот секое утро. Дизајниран со материјали што се перат во машина, овој сигурен сет ќе продолжи да дава одличен ноќен сон, без разлика колку миења добива. Потпрете се на луксузниот сатенски ткаат и лесниот памук за да додадете впечатлив централен дел во вашата спална соба. Овој комплет со цврста боја вклучува рамен лист со димензии 90 х 102 х 4 инчи, вграден лист со 60 х 80 х 15 инчи и 2 навлаки за перници со димензии 20 х 30 инчи. Без разлика како дремете или со кого го делите креветот, верувајте во Овој Елитен домашен комплет чаршафи за да се чувствувате свежо и пријатно. Комплет со големина на кралица од 400 листови за сатенски ткаење со конец дизајнирани да ве држат стуткани цела ноќ. Комплетот вклучува рамен лист со димензии 90 х 102 инчи, вграден лист со 60 х 80 х 15 инчи и 2 навлаки за перници со димензии 20 х 30 инчи. Обезбедува удобен додаток на секој кревет со големина на кралица на кој му треба лесен допир. Материјалите што се перат во машина ви овозможуваат да го отфрлите стресот што доаѓа со можни дамки. Сатен ткаат и лесен памучен материјал го додава тој луксузен и пријатен допир што го баравте. Големина : Кралица. Вклучува : Рамен чаршав, вграден чаршав и 2 навлаки за перници. Материјал : Памук. Боја : Бела. Димензии на рамен лист( L x w x H) : 90 x 102. Вградени димензии на листот( L x w x H) : 60 x 80 x 15 инчи. Димензии на навлака за перници( L x w x H) : 20 x 30. Тежина : 5 килограми.

Им се допаѓа и на купувачите..