• Ново
Броење од 300 Нишки Модално Од Постелнина Од Буково Дрво И Навлаки За Перници, 2-Парче Навлака За Перници Поставена Според Впечатоци-Стандардна, Бела
zoom_in

Броење од 300 Нишки Модално Од Постелнина Од Буково Дрво И Навлаки За Перници, 2-Парче Навлака За Перници Поставена Според

DEN 207.84

Износ
check Во продавницата.

Обложете го вашиот кревет со нашиот модал Карагана Од Буково Дрво 300-Конец Брои Цврста Перница Во собата. Модалот е издржлив, лесен и ја задржува својата форма и боја дури и по повеќекратно перење. Овој путер-мазен материјал е двојно помек од Памукот и обезбедува природна отпорност на брчки додека обезбедува свилено-мазно чувство. Достапен во низа опции за боја и Во Стандардни и Во Кралски големини, овој цврст комплет за навлаки за перници од 2 парчиња е токму она што ви треба за да уживате во мирен ноќен сон. Изработено од 100% Модално Од Буково Дрво . Материјалот е отпорен на брчки и може да се пофали со чувство на свила . 300-број на нишки за премиум мекост . Комплетот за постелнина ќе се координира со Сите Традиционални, Модерни, преодни стилови на декор . Стандардно затворање на перница. Секоја навлака за перници е завршена со полите од 4 инчи. Грижа : машина за перење. Ве молиме следете ги упатствата на етикетата за нега со цел да се минимизираат брчките и/или намалувањето. Отстранете ја постелнината од машината за сушење веднаш, притиснете со топло железо доколку е потребно. Димензии : Секоја Стандардна Навлака за Перница е долга 20 "широк х 30" секоја Кралска Навлака за Перница е долга 20" широк х 40".

Им се допаѓа и на купувачите..