• Ново
Пионерската жена лепила внатре.
zoom_in

Пионерската жена лепила внатре.

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Вие правите многу за да организирате, украсувате и го заштитувате вашиот дом од несаканите хаос во животот. Не-лепенката на пионерската жена не-лепенка ги прави сите три на едноставен и достапен начин. Со најразлични бои и трендовски обрасци, можете да донесете нов живот во старите плакари, фиоки и полици. Само исечете, нанесете на вашата површина и стил далеку. Неговиот уникатен дизајн го спречува лагер да не се бори и не остава леплив остаток, така што можете да го отстраните, репозиционирате и редекорирате со леснотија онолку пати колку што сакате. Нелепливо мазниот врв ви овозможува лесно да лизгате предмети преку површината. Зафатот на дното го одржува лагер на место. Лесно за бришење на површината овозможува брзо чистење. Машина што се мие во ладна вода. Идеално за ормани во кујна, бања и алишта.

Им се допаѓа и на купувачите..