• Ново
Бакстон Студио Ка-Хадсон Рустикален Индустриски Стил Антички Црна Текстура Метал Потресени Дрво Високи Полици Единица-31. 11. во
zoom_in

Бакстон Студио Ка-Хадсон Рустикален Индустриски Стил Антички Црна Текстура Метал Потресени Дрво Високи Полици Единица-31. 11.

DEN 1560.00

Износ
check Во продавницата.

Невообичаено силен, со гроздобер индустриски завршена метална рамка и вкрстени потпори, Гибсон обезбедува четири отворени полици за книги и списанија. Гибсон гарантира дека имате многу простор за вашата растечка колекција. Изграден од антички готов метал со црна текстура и потресено завршно дрво, гибсон е под силно влијание на индустриското шик движење. Занитвата со детали на аглите на секоја метална рамка дополнително му дава на индустрискиот изглед на колекцијата Гибсон. единицата за полици На гибсон бара склопување. Карактеристики индустриски полици во рустикален стил единица потресени дабови фурнири антиквитирани бронзени завршни облоги во прав со детали за секој аголсобраниот комплет Вклучува : Една 1 Инструкција За Нега На Полици : Избришете со сува крпа димензија : Димензии : 71" Висок х 3 Невообичаено силен, Со гроздобер индустриски завршена метална рамка и потпори за вкрстување, гибсон обезбедува четири отворени полици За книги и списанија. Гибсон гарантира дека имате многу простор за вашата растечка колекција. Изграден од антички готов метал со црна текстура и потресено завршно дрво, гибсон е под силно влијание на индустриското шик движење. Занитвата со детали на аглите на секоја метална рамка дополнително му дава на индустрискиот изглед на колекцијата Гибсон. единицата за полици На гибсон бара склопување. Карактеристики индустриски рустикален стил полици единица. Потресени дабови фурнири. Античка бронзена завршна обработка во прав обложена мета. Занитвам детали на секој агли. Потребно е собрание. Сетот Вклучува : Една Полица 1. Упатство за нега : Избришете со сува крпа. Димензија : Димензии : 71 "Висок х 31.5" Широк х 11.8 " Длабоко. Топ Панел : 31.5" Широк х 11.8 " Длабоко. Горна Полица : 15.2" Висока х 29.53" Широк х 9.84 " Длабоко. Средни и Долни Полици : 16.53" Висок х 29.53" Широк х 9.84 " Длабоко. Спецификации Боја : Кафеава И Црна. Стил : Индустриски. Состав : МДФ, Метал. Надворешна Употреба : Не. Потребно Е Собрание : Да. : 30 Ден Ограничен. Тежина : 71,21 фунти. - ШКУ : WSINT6329.

Им се допаѓа и на купувачите..