• Ново
24 Длабоко 48 Широк 63 Високо Прилагодливо Ниво Хром Ѕид Монтирање Полици Комплет
zoom_in

24 Длабоко 48 Широк 63 Високо Прилагодливо Ниво Хром Ѕид Монтирање Полици Комплет

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Прилагодливите полици за монтирање на ѕид нема да заземаат вреден простор на подот. Конструкцијата со отворена жица промовира вентилација и чистота. 4 ниво прилагодливи ѕид монтирање единица со 63 " ѕид монтирање мислења Монтира Директно На Ѕид. Полиците може да се прилагодуваат и прилагодуваат на секои 1 инч. Останете чисти, организирани и ефикасни ставајќи го ѕидниот простор на работа. Помеѓу 100-600 килограми оптоварување капацитет зависи од изградба на ѕид и ѕид сидра се користи. НСФ Сертифициран за професионалци.

Им се допаѓа и на купувачите..