• Ново
Медот Може Да Направи Пол Конектори За Полици Единица, Црна
zoom_in

Медот Може Да Направи Пол Конектори За Полици Единица, Црна

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Безбедно обезбедете две единици за полици заедно користејќи ги овие загради за поврзување. Две закривени парчиња се држат заедно со една завртка што е вклучена во пакувањето. Заградите одговараат на полици со дијаметар од еден инч. За максимална безбедност, Медот може да направи препорачува користење на четири загради за поврзување при поврзување на две единици за полици. Медот Може Да Направи Пол Конектори, Пакет од 10, Црно : Поврзува 2 жица полици единици. Црна завршница. Пакет од 2.

Им се допаѓа и на купувачите..