• Ново
Бактон студио Рана модерна и современа дво-тон орев кафеава и црна завршена кабинет за складирање на чевли од 2 врати
zoom_in

Бактон студио Рана модерна и современа дво-тон орев кафеава и црна завршена кабинет за складирање на чевли од 2 врати

DEN 874.72

Износ
check Во продавницата.

Сместете ги потребите на вашиот дом со извонредниот кабинет за чевли Raina. Овој кабинет е изграден од цврсто дрво. Две отворени полици и четири затворени полици зад вратите обезбедуваат простор за околу десетина парови чевли, во зависност од големината. Барајќи склопување, Raina има заоблени отпадоци на грбот за да овозможи циркулација на воздухот и да се распрсне миризбите. Истакнувајќи го современиот шарм, кабинетот за чевли Raina е стилско решение за вашите потреби за складирање. Современ кабинет за складирање на чевли. Конструиран од инженерско дрво. Правоаголна таблета. Шест (6) вкупни полици обезбедуваат простор за околу 12 пара чевли. Заостанати исечоци во задниот панел. Потребно е собрание. Направено во Малезија. Тежина на производот : 68,3 фунти. Тежина на пакет : 72,8 фунти. Севкупни димензии : 49,20 "Висока x 23,60" Широк x 13,40 "Длабоки. Нозе : 1,20 "Висока. Боја на производот : орев кафеава / црна. Состав на производи : MDF / пластика.

Им се допаѓа и на купувачите..