• Ново
Мек дома полица за оригами
zoom_in

Мек дома полица за оригами

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Полката за оригами на Mac кај дома нуди удобно решение за многу од вашите потреби за складирање. Можете да ја користите оваа полица за преклопување на оригами во вашата гаража, работна соба, магацин или канцеларија. Оваа лесна решетка за оригами е направена од челик обложен со прав, давајќи му јачина и стабилност да држи многу предмети. Дизајнот на отворено полица на оваа полица за преклопување на оригами ви го олеснува пристапот до она што ви треба брзо. Поставувањето на вашиот Mac домашна полица Оригами е многу јасно. Само преклопете ги полиците и кликнете на куката, решетката се отвора и се склопува за 20 секунди. Не е потребно собрание. Тркалата не се вклучени. Мек Дома Полка за оригами : Општа намена. 4 полици. Материјал : челик обложен во прав. Се отвора и се склопува за 20 секунди. Не е потребно собрание. Димензии : 35,8 "x 20,85" x 60 ". Капацитет на полица : 250 фунти по полица на ниво на површина рамномерно дистрибуирана. Одлично за употреба во гаражата, канцеларијата или магацинот. Тркалата не се вклучени. Модел# R5-01.

Им се допаѓа и на купувачите..