• Ново
Контакт фт. во. Зафат Отпечатоци Ручек Бо Нелепливи Зафат Лагер на 4
zoom_in

Контакт фт. во. Зафат Отпечатоци Ручек Бо Нелепливи Зафат Лагер на 4

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Нашите производи се обезбедени за сигурност и издржливост која има висок квалитет и стандард. Нашите производи се дизајнирани со ажурирани дизајни и креативност. Ние секогаш работиме кон исполнување на барањата на нашите крајни корисници.Спецификации боја : Ручек Боксрол Должина : 8 стапки.Ширина : 18 во.Тип на лепило : Нелеплив Материјал : Винилвег : 1.01 фунти-ШКУ : Achr145053 Бренд Име : Contact Под Бренд : Зафат Отпечатоци Ролна Должина : 8 стапки. Ширина : 18 во. Боја : Кутија За Ручек Тип На Лепило : Нелеплив Тип На Производ : Материјал За Зафат : Винил . Оддел-ДОМАЌИНСТВА/АПАРАТИ. mdse Class-КОНТАКТ/ПОЛИЦА/LAMINT PAPR. продгрупа-ПОЛИЦА ХАРТИЈА/ЛАГЕР.

Им се допаѓа и на купувачите..