• Ново
Hesroicy Изолација Рампа-Мека Топлинска Изолација, Едноставност Декоративни, Јапонски Стил, Не-лизга Памук Едноставен Овален Ткаени Мат, Кујна Материјали
zoom_in

Hesroicy Изолација Рампа-Мека Топлинска Изолација, Едноставност Декоративни, Јапонски Стил, Не-лизга Памук Едноставен Овален

DEN 287.84

Износ
check Во продавницата.

Опис : со фина изработка и внимание на деталите, овој подлога има минималистички дизајн Во Јапонски стил кој е убав, софистициран, креативен и високо декоративен.Таквите подлоги се многу декоративни, што може да ја украси масата и да го подобри вашето искуство за јадење. Исто така, може да ја заштити работната површина од изгореници, гребнатини, дамки и други damage.It изработен е од памучен материјал.Должината на оваа подлога е 40 см, а ширината е 30 см. Овој подлога е погоден за дома, трпезарија, кујна и така натаму.Име на ставка : Placematmatial : Памучни Карактеристики : Јапонски Стил, Топлинска Изолација, Детали Против гребење : L : 40cm/15.75", W : 30cm/11.81 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Подлога Со фина изработка и внимание на деталите, овој подлога има минималистички дизајн Во Јапонски стил кој е убав, софистициран, креативен и високо декоративен. Таквите подлоги се многу декоративни, што може да ја украси масата и да го подобри вашето искуство за јадење. Исто така, може да ја заштити работната површина од изгореници, гребнатини, дамки и други оштетувања. Изграден е од памучен материјал. Должината на оваа подлога е 40 см, а ширината е 30 см. Овој подлога е погоден за дома, трпезарија, кујна и така натаму.

Им се допаѓа и на купувачите..