• Ново
Каролини Богатства 8602КАРЦ Папагал Папагал Глава Сет На Држач За Чаши Автомобилски Подлоги, Големи, разнобојни
zoom_in

Каролини Богатства 8602КАРЦ Папагал Папагал Глава Сет На Држач За Чаши Автомобилски Подлоги, Големи, разнобојни

DEN 251.84

Износ
check Во продавницата.

Каролини Богатства 8602карц Папагал Папагал Главата во собата на 2 Чаша Носителот Автомобил Подлошки, Големи, разнобојни Шарени Апсорбирачки Песочник Автомобил Подлоги. Комплет од 2 со овој дизајн. Двата подлоги имаат дијаметар од 2 1/2 инчи и се високи нешто повеќе од 1/4 инчи. Направете изјава во вашето возило за вашата личност и спречете ја водата да направи голем хаос кога вашиот пијалок ќе почне да се топи. Погрижете се да го земете пијалокот со вас кога ќе го напуштите возилото и ќе го напуштите подметачот! Овој Автомобил Подлоги е од Каролини Богатства Птици категорија на производи. Комплет од 2 со овој дизајн.

Им се допаѓа и на купувачите..