• Ново
Goldидно огледало со целосна должина на златни соништа, античко злато од PTM слики
zoom_in

Goldидно огледало со целосна должина на златни соништа, античко злато од PTM слики

DEN 1040.00

Износ
check Во продавницата.

Ова прекрасно врамено wallидно огледало е атрактивен додаток на кој било декор, го носи дома чувството на релаксација. Многу убав стајлинг одговара за спална соба, бања или дневна соба. Со еден поглед, можете да бидете сигурни дека изгледате најдобро! Империјално огледало, античко злато, 16.25x52.25 : Додадете стил и класа во вашиот дом. Не е потребно собрание. Подготвени да висат. Огледало преку врата.

Им се допаѓа и на купувачите..