• Ново
Парче за крпи од кабана за бања кабана, мек пешкир за микрофибер
zoom_in

Парче за крпи од кабана за бања кабана, мек пешкир за микрофибер

DEN 790.40

Износ
check Во продавницата.

Пепел со високи перформанси Новата напредна ткаенина на микрофибер апсорбира 7 до 9 пати поголема од нејзината тежина во влагата. Без оглед колку е влажно вашиот пешкир, тој воопшто не се суши (скоро 300% побрзо од редовните памучни крпи) Супер компактен и удобно, ова крпа е ефикасно да се земе за работа како фитнес крпа за теретана, кампување крпи, јога крпи , пливање за базен, или да се користи на спортско поле. Не мириса на влажни пешкири : Уникатната антимикробна ткаенина ја задржува пешкир санитарна и чиста за долги периоди на време. Не избледи и мириса : ставете ја крпата во врела вода или миење на рацете и миење на рацете и Бидете уверени дека вашата крпа нема да згасне или мириса. Лесна грижа - Сите влакна крпи ќе изгубат мекост поради долгогодишна употреба или чистење, предлагаат да додадете малку омекнувач на ткаенини додека миете мулти употреба : Достапно за салата, крпа за лице за возрасни , Бања/плажа/патувања за патувања за деца, пешачење на отворено, патување, ранец, кампување, суво коса/топла јога крпа плажа/базен/туш/пливање, јога/плажа мат, преголема пешкир за бања, покријте ја вашата телесна тежина : Бидејќи компјутерските монитори варираат , боите на вистинскиот производ може да се појават поинаку на сликата на вашиот монитор (честопати малку полесна или потемна) големина - 27 "x55", 3 парчиња, одличен квалитетен бања и крпа за плажа што може да се користи за каква било потреба. Абсорбента и брзо сушење - Материјалот за микрофибер може да апсорбира над 7 до 9 пати поголема од нејзината тежина во вода и да има побрзо сушење од нормалните крпи од тери или памучни крпи. Вклучен пакет : 3 x микрофибер крпи за бања. Мулти -употреба - Погоден за теретана, пливање, јога, ранец, патување, плажа, теретана, кампување или спорт и фитнес . Лесна нега - Машинско миење и суво суво на ниско, за најдобри резултати, миење одделно за прв пат да се намали Lint.

Им се допаѓа и на купувачите..