• Ново
Едноставно Дејзи 30 60 Groovy геометриски пешкир за печатење на плажа
zoom_in

Едноставно Дејзи 30 60 Groovy геометриски пешкир за печатење на плажа

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Време е да се забавуваме на сонце! Бидете подготвени за летни активности со смела и жива крпа за плажа. Едноставната колекција на пешкири за плажа на Дејзи е совршена за секоја авантура! Едноставно Дејзи 30 "x 60" Греовски геометриски пешкир за печатење на плажа : 30 "x 60". 70 проценти памук/30 проценти полиестер. Стилската колекција на крпи на плажа е совршена за секоја авантура.

Им се допаѓа и на купувачите..