• Ново
Едноставно маргаритка 30 60 конч за печатење на плажа за печатење на животни
zoom_in

Едноставно маргаритка 30 60 конч за печатење на плажа за печатење на животни

DEN 327.84

Износ
check Во продавницата.

Кој подобар начин да уживате во брегот отколку да спортувате прекрасно моделирана крпа на крајбрежната плажа? Едноставно Дејзи вклучува модерни крпи за плажа совршени за секоја пригода! Едноставно Дејзи 30 "x 60" Конус за печатење на плажа за животни : 30 "x 60". Машина за перење. 30 проценти памук, 70 проценти полиестер. Достапно во разни бои.

Им се допаѓа и на купувачите..