• Ново
Ступел Индустрии Браун Европски Зајак Зајак Портрет Сликарство Платно Ѕид Уметност Дизајн Од Итан Харпер, 24 30
zoom_in

Ступел Индустрии Браун Европски Зајак Зајак Портрет Сликарство Платно Ѕид Уметност Дизајн Од Итан Харпер, 24 30

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Нашето испружено платно е создадено само со највисоки стандарди. Печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа рачно сечеме и го истегнуваме преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да виси без потреба од инсталација. Да не зборуваме, во оваа големина, сигурно ќе биде фокусна точка на секоја просторија! Димензии : 24 х 1,5 х 30 Инчи. Нашето испружено платно е создадено само со највисоки стандарди. Печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа рачно сечеме и го истегнуваме преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Подготвен За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. Дизајн На Итан харпер.

Им се допаѓа и на купувачите..