• Ново
Ступел Индустрии Меки Апстрактни Бохо Плоштади Апстрактно Сликарство Галерија Завиткани Платно Печатење Ѕид Уметност
zoom_in

Ступел Индустрии Меки Апстрактни Бохо Плоштади Апстрактно Сликарство Галерија Завиткани Платно Печатење Ѕид Уметност

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Ние го создаваме нашето испружено платно според највисоките стандарди. Користејќи само најквалитетни мастила и платно на печатачите Мимаки, ние рачно го сечеме и истегнуваме секое парче преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за закачување. Како резултат на тоа, уметноста е подготвена да виси на цврстата полица без потреба од инсталација. Димензии : 30 х 1,5 х 40 Инчи. Истегнатите Големини На Платно Вклучуваат Стандардни : 16 х 1,5 х 20 Големи : 20 х 1,5 х 30 Х-Големи : 30 х 1,5 х 40 Преголеми : 36 х 1,5 х 48. Ѕидната Уметност Е Подготвена За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. За Лесно Поставување Посно Или Слоевито Уметничко Дело на Полица или На Ѕид. Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние користиме само најквалитетни мастила и платно на нашите домашни печатачи мимаки, а потоа рачно исечете го и истегнете го секое парче преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за закачување. Уметничкото Дело Се Однесува На : Современа, Модерна, Апстрактна, Бохо, Беж. Дизајн На Урбана Богојавление.

Им се допаѓа и на купувачите..