• Ново
Барок Ранункулус Сликарство Печатење На Завиткани Платно
zoom_in

Барок Ранункулус Сликарство Печатење На Завиткани Платно

DEN 319.84

Износ
check Во продавницата.

Карактеристики : - Пристигнува подготвен да висат. - Уметничко дело На Џуди Сталус. - Вклучува сертификат за автентичност .- Професионално раката се протегала. - Материјал : Платно. Предмет : - Цветни и Ботанички. Пол : - Неутрален. Боја : - Беж/Виолетова/Кафеава. Временски Период : - Современа. Медиум : - гикли печатени. Уметник : - Џуди Сталус. Тип на производ : - Печатење на сликарство. Материјал За Примарна Уметност : -Платно. Големина 16 "H x 24" W x 1.5 "D-Големина : - Мали 18" -24". Големина 20 "H x 30" W x 1.5 "D-Големина : - Средно 25" -32". Големина 24 "H x 36" W x 1.5 "D-Големина : - Големи 33" -40". Големина 30 "H x 45" W x 1.5 "D-Големина : - Преголеми 41" и погоре. Димензии : Големина 12 "H x 18" W x 1.5 " D-Вкупна Висина-Врвот До Дното : -12". Големина 12 "H x 18" W x 1.5 " D-Целокупната Ширина-Страна На Страна : -18". Големина 12 "H x 18" W x 1.5 " D-Целокупна Длабочина-Напред Кон Назад : -1.5". Големина 12 "H x 18" W x 1.5 " D - Вкупна Тежина На Производот : -5 фунти. Големина 16 "H x 24" W x 1.5 " D - Целокупната Висина-Врвот ДО Maax7446 Карактеристики Пристигнува подготвен да висат. Уметнички дела Од Џуди Сталус. Вклучува сертификат за автентичност. Професионално раката се протегала. Материјал : Платно. Предмет : Цветни и Ботанички. Пол : Неутрален. Боја : Беж/Виолетова/Кафеава. Временски Период : Современа. Медиум : Giclee печатени. Уметник : Џуди Сталус. Тип на производ : Печатење на сликарство. Материјал За Примарна Уметност : Платно. Големина (16 "H x 24" W x 1.5 "D) : Мали 18 "-24". Големина (20 "H x 30" W x 1.5"D) : Средно 25"-32". Големина (24 "H x 36" W x 1.5"D) : Големи 33"-40". Големина (30 "H x 45" W x 1,5" D) : Преголеми 41 " и погоре. Димензии Големина 12 "H x 18" W x 1.5 "D Вкупна Висина-Врвот До Дното : 12". Вкупна Ширина-Од Страна На Страна : 18". Вкупна Длабочина-Напред Кон Назад : 1.5". Вкупна Тежина На Производот : 5 килограми. Големина 16 "H x 24" W x 1.5 "D Вкупна Висина-Врвот До Дното : 16". Вкупна Ширина-Од Страна На Страна : 24". Вкупна Тежина На Производот : 6 килограми. Големина 20 "H x 30" W x 1.5"D Вкупна Висина - Врвот До Дното : 20". Вкупна Ширина-Од Страна На Страна : 30". Вкупна Тежина На Производот : 6,5 килограми. Големина 24 "H x 36" W x 1.5 "D Вкупна Висина-Врвот До Дното : 24". Вкупна Ширина-Од Страна На Страна : 36". Вкупна Тежина На Производот : 7 килограми.

Им се допаѓа и на купувачите..