• Ново
Едноставно Дејзи 18 14 Гео-лура геометриски печати, сет од 4
zoom_in

Едноставно Дејзи 18 14 Гео-лура геометриски печати, сет од 4

DEN 187.04

Износ
check Во продавницата.

Шарм ги гисти со едноставни, но сепак елегантни пласмани! Едноставно, модерните пласмати на Дејзи доаѓаат во сет од четири и се идеални за секоја пригода. Со изобилство на дизајни за избор, секогаш ќе бидете подготвени со беспрекорен декор на маса! "Едноставно Daisy 18" x 14 "гео-луз Геометриски печати, сет од 4 : сет од 4 плакати. Идеално за секоја пригода. Изобилство на дизајни за избор.

Им се допаѓа и на купувачите..