• Ново
Грижа Мечки Женски И Женски Плус Панталони За Спиење
zoom_in

Грижа Мечки Женски И Женски Плус Панталони За Спиење

DEN 319.68

Износ
check Во продавницата.

Убав избор! Додадете симпатичен додаток на вашата пријатна колекција со Овие Мечки За Нега Панталони за Спиење инспирирани од омилениот цртан филм од 80-тите. Покриени со забавен и шарен принт, овие удобни панталони за пижами имаат и еластичен струк и опуштено вклопување за лесно облекување. Спарете ги овие панталони за спиење со вашата омилена маичка или дуксер за ден на брзи задачи или ноќ дома лежење, релаксирање и одмотување додека ги гледате вашите омилени филмови. Материјал : 100% Полиестер. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Моделот е 5'10" и носи големина С. Фит : Опуштено. Пораст : Среден пораст. Затворање : стил на повлекување; еластичен струк за дополнителна удобност. Карактеристики : контрастни отпечатоци. - Оние Ликови Од Кливленд, Ад. Сите Права Се Задржани. Женскиот И Женскиот Плус Грижа Мечки Панталони За Спиење.

Им се допаѓа и на купувачите..