• Ново
Шише со вода од не'рѓосувачки челик со двојна wallид од Брита, Оз
zoom_in

Шише со вода од не'рѓосувачки челик со двојна wallид од Брита, Оз

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Уживајте во вода со одлично вкус на кое било место со шише со вода за филтрирање на вода од не'рѓосувачки челик од Брита 32 унца. Издржливото, изолирано шише со двојно wallид останува ладно цели 24 часа. Вклучува 1 заменлив филтер, кој го намалува хлорот (пакувањето со вкус може да се разликува. Добијте вода со вкус без отпад. Префрлете се на Brita® и можете да замените 1800 пластични шишиња со еднократна употреба годишно. Ова шише со вода од 32 унца Брита од траен нерѓосувачки челик и е изолиран со двојно wallид за да ја задржи водата ладна до 24 часа. Плус ова шише без БПА има капаци за протекување. Филтрирање на шишиња со вода. За најновата вода за вкус, филтерот за шише со вода од не'рѓосувачки челик Brita® треба да се замени на секои два месеци или на секои 40 литри.

Им се допаѓа и на купувачите..