• Ново
Хеи_к Тесни Кошули Со Долги Ракави За Женска Мода Обични Копчиња За Ноќта На Вештерките Со Долги Ракави Печатење Врвна Блуза Со Пуловер Со Кружен Врат
zoom_in

Хеи_к Тесни Кошули Со Долги Ракави За Женска Мода Обични Копчиња За Ноќта На Вештерките Со Долги Ракави Печатење Врвна Блуза

DEN 79.84

Износ
check Во продавницата.

Женска Мода Обични Копчиња За Ноќта на Вештерките Со Долги Ракави Печатење Пуловер Со Кружен Врат Врвна Блуза За Жени Мода Обични Копчиња За Ноќта На Вештерките Со Долги Ракави Печатење Врвна Блуза Со Пуловер Со Кружен Врат ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Информации за производот : Модерната форма и шупливата заедно го одразуваат стилскиот дизајн, малата тежина и супер мекоста ве одржуваат топли и ладни во текот на целиот ден применливи прилики : ткаенина што дише и лесна. Совршен за секојдневен, забава, плажа, шопинг, дом, шопинг, плажа, одмор или канцеларија, кампување, секојдневни активности на отворено.Одлично за носење со вашите омилени фармерки, панталони и Друга Нега на облека : Миење Раце/миење машини ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување на сонце и сушење.Карактеристики. Обичниот стил го покажува вашиот уникатен шарм и енергија, додавајќи елеганција и чувство за мода. Секојдневно се чувствувате меко и удобно, ќе ви се допадне.Ве молиме имајте предвид дека различни бои имаат различни детали за големината. Ве молиме проверете го описот на производот за повеќе информации за големината.Сезона. Лето. Женска прилика : Секојдневен Материјал : тип на имитација на памучна шема. Стил на печатење. Лежерна должина. Редовнофит. Фитедебелина. Стандарден метод за перење. Рачно миење во ладна вода, сушење или сушење добивате 1 женско top Size Bust Sleeve Shoulder Length S98cm/38.58"60cm/23.62"42cm/16.54"71cm/27.95"M104cm/40.94"61cm/24.02"43cm/16.93"73cm/28.74"L110cm/43.31"62cm/24.41"44cm/17.32"75cm/29.53"XL116cm/45.67"63cm/24.80"45cm/17.72"77cm/30.31"XXL122cm/48.03"64cm/25.20"46cm/187.40"79cm/31.10"XXXL128cm/50.39"65cm/25.59"47cm/18.50"81cm/31.89"XXXXL134cm/52.76"66cm/25.98"48cm/18.90"83cm/32.68"XXXXXL140cm/55.12"67cm/26.38"49cm/19.29"85cm/33.46"?ВИСОКОКВАЛИТЕТНА ТКАЕНИНА - оваа вградена блуза е направена од Памук, Полиестер, дише и лесна. Тоа не само што обезбедува исклучителна удобност, туку е и исклучително издржлив. ?УНИКАТЕН СТИЛ-Кошула во Стилот На Ревер 2-во-1, додава дизајн на вратот со јака на основен врв, Стилизирајте го Со фармерки или нозе за секојдневна облека или спарете со палто и кардигани во ладни денови. ?КЛАСИЧНА ЈАКА ЗА КОШУЛА-суштинско значење за секоја гардероба : Блуза Од Кошула со јака од кошула. Можете да откопчате копче или две за да создадете v-деколте, што може да го подобри женскиот шарм и да го покаже вашиот врвен ѓердан. ?ПОГОДНА ПРИГОДА-секојдневна облека, работа, одмор, патување, забава, јога и каде сакате. ?ОДЛИЧНО КАКО ПОДАРОК-кошулата со јака е еден од оние ретки безвременски производи што секогаш се цени како подарок, поради што го прави совршен подарок За Божиќ, Роденден или ден на Мајката за вашата мајка, сопруга, ќерка или пријатели.

Им се допаѓа и на купувачите..