• Ново
Umитајлејди фасцинантна Проѕирна Задна Црна Дрвена Ушна Оглавник Едноделна Фасцинантна Долна Облека
zoom_in

Umитајлејди фасцинантна Проѕирна Задна Црна Дрвена Ушна Оглавник Едноделна Фасцинантна Долна Облека

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Дами и Проѕирни Без Грб Црно Дрво Уво Халтер Едно Парче и Долна облека 1. долна облека ги прави овие ромпер пижами многу меки и удобни за носење во кревет. 2.Оваа долна облека е многу, но ќе направи да изгледате многу и.3.Служат како ноќна облека, а исто така и стимулативен комплет за секојдневниот живот на паровите. 4.It е добар подарок за вашиот љубовник, семејство и вашиот пријател 5.Деликатна Долна облека многу убаво. дека Ќе ви се допадне информации За Производот : Сезона : Четири Сезони Пол : Женски Повод : y Материјал : Полиестерски Стил : Секојдневен,y Како Да се мие : Рачно Миење Ладно што добивате : 1 X Долна Облека забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Големина САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста ПОЛОВИНАТА XL 10 14 40 76-90см/29,9-35,4" 76-80СМ/29,9-31,5" Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 76-90СМ/29,9-35,4" Половината : 76-80СМ/29,9-31,5" Големина шема : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 64-78см/25.20-30.7" ПОЛОВИНАТА : 64-70СМ/25.2-27.6"големина : м сад : 6 велика БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 биста : 68-82см/26.8-32.3" половината : 68-74см/26.8-29.1"големина : л сад : 8 велика Британија : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 72-86см/28.4-33.9" ПОЛОВИНАТА : 72-76СМ/28.3"-29.9"големина : xl сад : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 76-90см/29.9-35.4" половината : 76-80см/29.9-31.5" ?Лесен Наредени Долна Жица Маица Градник. ?Машинско Перење. ?Мазни чаши за истакнување на природен изглед со лесно обложена подлога и долна жица. ?Проценти мешавина од памук и спандекс создавајќи мека, растеглива ткаенина за целодневна удобност и долговечност. ?Дебели Предни ремени кои ќе помогнат да се создаде лифт со целосна прилагодливост.

Им се допаѓа и на купувачите..