• Ново
Комбинезони За Жени Секојдневен Удобен V Вратот Краток Ракав Со Џебови Широки Шорцеви Летни Ромпери За Жени Плус Големина
zoom_in

Комбинезони За Жени Секојдневен Удобен V Вратот Краток Ракав Со Џебови Широки Шорцеви Летни Ромпери За Жени Плус Големина

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Сезона : Лето. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Декорација : Копче. Должина На Облека : Долго. Должина На Ракавот : Без Ракави. Тип На Шема : Цврст. Стил : Мода, Каузална. Големина шема : . Големина : S Биста : 108cm/42.52" : 124cm/48.82" ракав : 13cm/5.12" Должина : 145cm/57.09"Големина : M Биста : 114cm/44.88" : 130cm/51.18" Ракав : 13.5 cm/5.31" Должина : 147cm/57.87"Големина : L Биста : 120см/47.24" : 136см/53.54" ракав : 14см/5.51" должина : 149см/58.66"големина : xl биста : 126см/49.61" : 142см/55.91" ракав : 14.5 см/5.71" должина : 150см/59.06"големина : xxl биста : 134см/52.76" : 148см/58.27" ракав : 15см/5.91" должина : 151см/59.45"големина : хххл Биста : 140см/55.12" : 154см/60.63" ракав : 15.5 см/6.10" должина : 152см/59.84"големина : ххххл биста : 148см/58.27" : 160см/62.99" ракав : 16см/6.30" должина : 153см/60.24"големина : хххххл Биста : 156см/61.42" : 166см/65.35" Ракав : 16.5 см/6.50" Должина : 154см/60.63" Ромпери за Жени удобно в Комбинезони за вратот за жени комбинезони со кратки ракави со џебови широки шорцеви ромпери. едноделни комбинезони за жени плус големина. женски комбинезони лето секојдневен широк нога. летни ромпери за жени 2023 обични. црни ромпери за женски панталони.

Им се допаѓа и на купувачите..