• Ново
Домашна розова парада Декоративна пакет со перници, сет од 2
zoom_in

Домашна розова парада Декоративна пакет со перници, сет од 2

DEN 479.84

Износ
check Во продавницата.

Карактеристики : -Сет вклучува 2 перници. -Последна колекција на парада. -Материјал : 100% полиестер. -Којност : розова и сива. -Мачија што може да се пее нежно. -Семи суво на ниско ниво. Боја : -Пана и сива. Стил : -традиционално. Големина : -12x18 "Лумбална/18 " плоштад. Облик : -ректагуларна. Покриен материјал : -синтетички. Пополнете материјал : -полистер/полифил. Број на вклучени предмети : -2. Тип на производ : -Лумбална перница. Димензии : Севкупна висина - од горе до дно : -18 ". Севкупна висина - горе до дно : -12 ". Севкупна ширина - од страна на страна : -18 ". Севкупна ширина - од страна на страна : -18 ". Севкупна длабочина - напред кон назад : -4 ". Севкупна длабочина - предна до грб : -4 ". Севкупна тежина на производот : -3 фунти. Поставени карактеристики VQC3217 вклучуваат 2 перници. Колекција на розова парада. Материјал : 100% полиестер. Боја : Пинк и сива. Машина што може да се мие нежно. Tumble Dry Ship. Боја : Пинк и сива. Стил : Традиционален. Големина : плоштад 12x18 "лумбална/18". Облик : Правоаголен. Покриен материјал : Синтетички. Пополнете материјал : полиестер/полифил. Број на вклучени артикли : 2. Тип на производ : Лумбална перница. Димензии Севкупна висина - од горе до дно : 18 ". Севкупна висина - горе до дно : 12". Севкупна ширина - страна на страна : 18 ". Севкупна ширина - од страна на една страна : 18". Севкупна длабочина - напред кон назад : 4 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 4". Севкупна тежина на производот : 3 фунти.

Им се допаѓа и на купувачите..