• Ново
Јасни Марки на скрапбери 2.7Х2.7 -Прекрасни Цвеќиња
zoom_in

Јасни Марки на скрапбери 2.7Х2.7 -Прекрасни Цвеќиња

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Бришење-Јасни Марки. Овие јасни марки се совршени за брзо додавање на потпишани слики на кој било проект. Овој пакет содржи Прекрасни Цвеќиња : два јасни печати на еден лист за поддршка од 4х4 инчи. Увезени. Јасни Марки на скрапбери 2.7 "Х2. 7" -Прекрасни Цвеќиња.

Им се допаѓа и на купувачите..