• Ново
Печатен печат за прицврстување -Патници патки
zoom_in

Печатен печат за прицврстување -Патници патки

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Прецизност прецизност прецизност исечени гумени марки кои ви даваат убава слика секој пат! Користете со кој било акрилен блок (продаден одделно). Едноставно извадете го слојот за еднократна употреба ацетат, откривајќи го винилското припивање со печатена слика, притиснете на блок, усогласување и печат! Користете какво било мастило што може да се користи со традиционални марки поставени на дрво и чистење со чистач за печатење на дрво. Овој пакет содржи патки од локва : еден залепен гумен печат на еден лист за поддршка на 4,5х5,25 инчи. Печат на печат за прицврстување -Патници патки.

Им се допаѓа и на купувачите..