• Ново
Студиото Карабел Студио Припиен печат А од Алекси-Готска архитектура
zoom_in

Студиото Карабел Студио Припиен печат А од Алекси-Готска архитектура

DEN 167.84

Износ
check Во продавницата.

Овие марки се совршени за белешки за книги и други занаетчиски проекти! Користете со кој било акрилен блок (продаден одделно). Овој пакет содржи готска архитектура : една марка за прицврстување на еден лист 6x8,75 инчи. Увезени. Студио Карабел Студио Стил А5 од Алекси-готска архитектура.

Им се допаѓа и на купувачите..