• Ново
Нане Да Биде Тркалезна Хартија Банкет Плочи Брои За Гости
zoom_in

Нане Да Биде Тркалезна Хартија Банкет Плочи Брои За Гости

DEN 270.24

Износ
check Во продавницата.

Едно Пакување од 8 Нане Ќе Биде 10 Инчни Банкет Плочи. Одликувајќи ги зборовите Што Ги правам на нане позадина со злато на границата. Овие чинии го олеснуваат послужувањето ручек или вечера на вашата свадба или невестински настан! Едно Пакување од 8 Нане Ќе Биде 10 Инчни Банкет Плочи. Одликувајќи ги зборовите Што Ги правам на нане позадина со злато на границата. Овие чинии го олеснуваат послужувањето ручек или вечера на вашата свадба или невестински настан!.

Им се допаѓа и на купувачите..