• Ново
Насловна Основи Палто Решетката Со Чадор Складирање
zoom_in

Насловна Основи Палто Решетката Со Чадор Складирање

DEN 415.36

Износ
check Во продавницата.

За малку дополнителен талент во вашиот влез, Решетката За Палто За Основи На Домот со Чадор за Складирање обезбедува важна функција со голем стил. Со простор за палта и чадори, дрвената и металната рамка со дрвени акценти заштедува простор додека обезбедува рај за вашата надворешна облека. Димензии : 14.37 дијамант. х 70Х во. Рамка изградена од цврсто дрво. Куки изработени од челик обложен со прав. Вашиот избор на достапни завршетоци. Содржи 16 куки за организација и складирање. Вклучува простор за чување чадори. Вкупна тежина : 19,5-20,35 килограми.

Им се допаѓа и на купувачите..