• Ново
Вожидаоке Соба Декор Есенски Венец Безжичен Прелит Скалила Трим Божиќни Венци Божиќна Венец
zoom_in

Вожидаоке Соба Декор Есенски Венец Безжичен Прелит Скалила Трим Божиќни Венци Божиќна Венец

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Овој божиќен декор на венец е совршен за вашата влезна врата, ѕид, дневна соба, кујна, продавница, градина, камин, прозорец, божиќна забава, Новогодишна елка и насекаде во затворени простории или на отворено.

Им се допаѓа и на купувачите..