• Ново
Божиќни Украси Заштеди Дозвола
zoom_in

Божиќни Украси Заштеди Дозвола

DEN 303.84

Износ
check Во продавницата.

Божиќен Венец Од 12 Инчи Со Топчиња И Црвен Лак, Божиќен Венец Зимски Празници Декор На Домашна Врата Карактеристика : Количина : 1 Pcs Color : Црвен Материјал : пластика големина на производот : 30x30x6cm/11, 81x11, 81x2, 36npackage големина : 35x35x8cm/13, 78x13, 78x3, 15innet тежина : 380g/0.84 lbgros Тежина : 498g/1.1 Lb Опис : Дизајниран Со Пластична Основа, Овој Божиќен Венец е широк 12 инчи и украсен со топчиња и Црвен лак овој венец со топчиња и црвен лак создавајќи лу-ш и висечка декорација со полно тело што сигурно ќе ги импресионира семејството и пријателите.Погоден како Внатрешна Или Надворешна Божиќна декорација, закачете ја оваа декорација на венец на која било врата, прозорец или влез за да додадете празнично чувство во која било област од куќата. Изградена со цврсти, висококвалитетни материјали оваа декорација на висечки венец е изградена за да донесе празнично расположение во годините што доаѓаат.Ова е многу погоден божиќен подарок за пријателите и семејството во зима. Содржина на пакетот : 1x Божиќен Венец 12 Инчен Божиќен Венец со Топчиња и Црвен Лак, Божиќен Венец Зимски Празници Дома Влезната Врата Декор. Новогодишна Елка Украс Смешни Декор САМ. Елка Виси Декорација. Божиќ Партија Декорација Дома Декор. Божиќ Внатрешна И Надворешна Декорација.

Им се допаѓа и на купувачите..