• Ново
ХАМАНО У-35БК Пенливи Укулеле Облека, Црна
zoom_in

ХАМАНО У-35БК Пенливи Укулеле Облека, Црна

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Овие Нови укулели Од Серијата Хамано У-35 се сериозни музички инструменти кои користат најдобра изработка, избираат материјали и прецизно вознемирување за непречено, лесно дејство. Тонот е богат и мек и се користат само најдобрите увезени жици Акила. Оваа прекрасна укулеле е достапна во шест пенливи завршетоци : црна, сина, светло сина, зелена, розова и виолетова. Зошто да не додадете малку боја и изложба за да ги надополните вашите музички вештини? Укулелите се за забава и овие хаманоси со светла боја, лесно свирење, се изградени да траат за да ви обезбедат цел живот забава и правење музика. Машините за подесување се позлатени насочени единици во стилот на гитара кои се дизајнирани за непречено, точно подесување-одлично за почетниот плеер. Секоја укулеле доаѓа во комплет со торба за носење во боја. Оставете му на Хамано да понуди толку многу вредност и стил! ХАМАНО У-35БК Пенлива Облека Укулеле, Црна : Силно тело од јавор и врат од махагони, покрај пенливата завршница со висок сјај, создаваат долготрајна издржливост. Оригинални жици акила Најлгут рачно изработени Во Италија даваат јасни, светли тонови. Опремени со позлатени, насочени приемници во стилот на гитара за да се осигурате дека вашето уке останува во склад. Вклучува свирка торба што одговара на бојата за лесно складирање и транспорт.

Им се допаѓа и на купувачите..