• Ново
Терамар предатор екстремни панталони
zoom_in

Терамар предатор екстремни панталони

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Носете под брадавици или школка како дел од вашиот систем за положување. Интелигентниот полиестерско руно апсорбира и неутрализира мириси, влага на фитили и брзо се суши. Непречено лице е ослободено од триење што овозможува слобода на движење. Delta Marshland Wader Pant by Terramar има еластична половината за влечење, три удобни џебови, патент летаат предни и чизми исечени со скриени мешавини. Terramar Predator Extreme Wader Pant : Носете под брадавици или школка како дел од вашиот систем за поставување. Интелигентниот полиестерско руно апсорбира и неутрализира мириси, влага на фитили и брзо се суши. Непречено лице е ослободено од триење што овозможува слобода на движење. Delta Marshland Wader Pant by Terramar има еластична половината за влечење, три удобни џебови, патент летаат предни и чизми исечени со скриени мешавини. 215 грам полиестерско руно. Информации за големината : S (28-29), M (30-32), L (34-36), XL (38-40), 2 XL (42-44), 3 XL (46-48). Полиестерско руно.

Им се допаѓа и на купувачите..