• Ново
Флеш Мебел Бари Тапациран Отомански Во Кафеава Кожа Мека
zoom_in

Флеш Мебел Бари Тапациран Отомански Во Кафеава Кожа Мека

DEN 559.84

Износ
check Во продавницата.

Метал Јадење Бар Столи500 фунти. Капацитет на тежина Дизајн Со Среден Грб Црна Винилна Тапацирана Вртлива Кофа Седиште Заоблен Акцент Welt CA117 Огноотпорна Пена 18 Мерач Челична Рамка Со Црна Завршна Обработка 18. 5 " W Хром Нога Прстенести Подни Лизгалки Дизајнирани за Комерцијална Употреба; Погоден За Домашна Употреба Сидро вашата дневна соба седење група во прекрасен стил со овој убав отомански. Османлијата е разноврсен допир во секој простор за живеење : способен да стане дополнителен костур кога седиштата се оскудни или се претвораат во масичка за кафе со додавање на послужавник, тие се флексибилни додатоци во секој дом. Оваа современа Кожамеки тапацирани отомански карактеристики чисти линии и високи заоблени нозе. Османлијата е совршен потпирач за нозе што е направен за да одговара на вашиот апартман во дневната соба.

Им се допаѓа и на купувачите..