• Ново
Руби Круг Отоманската, Повеќе Бои
zoom_in

Руби Круг Отоманската, Повеќе Бои

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Непогрешливо пош детал за тафтување на копчиња ја подобрува истакнатата силуета на оваа ажурирана класика. Руби Круг Отоманската : Отоманската Од Руби Круг Колекција. Античка врзана кожа. Димензии : 17 "Л х 17" В х 19 " Х.

Им се допаѓа и на купувачите..