• Ново
Преголема сет со 3 парчиња кревети со геометриска шема-АККА големина на кралот во боја
zoom_in

Преголема сет со 3 парчиња кревети со геометриска шема-АККА големина на кралот во боја

DEN 440.64

Износ
check Во продавницата.

3-парчиња кревети со високо-технолошки суперсонички запечатени геометриски обрасци не само што ќе ви дадат живописен димензионален изглед, туку ќе ги елиминираат оние вообичаени проблеми со висатните нишки или исчезнатите конци. Моделите на геометрија на креветите и перниците на перницата создаваат модерен изглед и удобно чувство на вашиот кревет и има многу бои на располагање за да изберете за да одговараат на вашата околина. Преголем сет на кревети со 3 парчиња со шема на геометрија : Сет вклучува 1 кревети со над-големина и 2 шами. Упатство за нега : Машинско миење ладно со слични бои. Димензии на големината на кралот : Долго време : 118 „Широк x 100“. Шамс : 20 „широк x 36“ долг. Димензии на големината на кралицата : Долги кревети : 100 "широки x 100" долги. Шамс : 20 „широк x 26“ долг. Димензии на големината на Кал Кинг : Долго време : 118 „Широк x 100“. Шамс : 20 „широк x 36“ долг.

Им се допаѓа и на купувачите..