• Ново
Теди сите природни вегани и глутен, мазен путер од кикирики со ленено семе, редовна големина оз, тегла, тегла
zoom_in

Теди сите природни вегани и глутен, мазен путер од кикирики со ленено семе, редовна големина оз, тегла, тегла

DEN 100.48

Износ
check Во продавницата.

Теди Сите природни путер од кикирики отелотворуваат чиста, мазна радост со пријатна зрнеста текстура. Ексклузивно направено од 100% свежо печење во САД, нашето посветено семејство обезбедува секоја тегла со редовна големина да го долови тоа автентично, здраво чувство. Идеално за сендвичи, пијалаци или директна лажица. Посветеност на квалитетот сјае, обезбедувајќи уникатен, неспоредлив вкус. Оваа тегла без глутен, не-ГМО, веган 16 мл е стабилен со полица. Промешајте пред да уживате во неговиот богат вкус. Редовна големина од 16 мл, мазна, природен путер од кикирики, збогатен со пријатно зрнено ленено семе; Совршен за разновидна употреба. 100% кикирики одгледувани во САД. Свежо печено и земја за врвен квалитет. Полица-стабилна : долготрајна свежина; Промешајте пред употреба заради одвојување на природно масло. Ослободени од ГМО, глутен и чисто веган. Спакувани со основни хранливи материи и придобивки од ленено семе. Со над 87 години извонредност, Теди не уверува дека не се појавуваат епидемии или се сеќава, нагласувајќи ја довербата на потрошувачите. Свиленкаста мазна текстура. Без напор се шири, подобрувајќи го секој оброк или закуска со својот богат вкус.

Им се допаѓа и на купувачите..