• Ново
Кока-Кола Класичен Тумблер во црвена и бела боја
zoom_in

Кока-Кола Класичен Тумблер во црвена и бела боја

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Додадете класичен допир на вашата дневна рутина со Coca-Cola Classic 20 унца Tumbler во црвена и бела боја. Овој Tumbler ја одржува класичната форма на стакло Кока-Кола во оригиналното црвено за класично чувство на кока-кола. Овој Tumbler доаѓа со спарен капак и слама за да ги одржува вашите пијалоци безбедни додека сте во движење. Coca-Cola Classic 20 унца Tumbler во црвена и бела боја.

Им се допаѓа и на купувачите..