• Ново
Уникатен Дизајн Постелнина Чаршафи Висока Креативна Боемија Сликарство Луксузни Опремени Покритие, Кралицата
zoom_in

Уникатен Дизајн Постелнина Чаршафи Висока Креативна Боемија Сликарство Луксузни Опремени Покритие, Кралицата

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

3 парче вграден лист : 100% Измиен Микрофибер, 1 вграден чаршаф, 2 шамови за перници. Американски Близнак(39"×75")99×190×40 см Близнак 1xfited лист, 2 € перница. Нас Твинксл(39"×80")99×203×40 см 1xfited лист, 2 € перница. Нас Полн(54"×75)138×190×40 см 1xfited лист, 2 € перница. Американска Кралица(60"×80")153×203×40см 1xfited лист,2 € перница Почувствувајте Ја Разликата - Спијте подобро и будете се секое утро чувствувајќи се освежено и полно со енергија. Свилени меки, најудобни и луксузни чаршафи што можете да ги најдете. Најдобро за секоја соба во вашата куќа - спална соба, гостинска соба, детска соба, Р.в., куќа за одмор. Одлична идеја за подарок за мажи и жени, Мајки и Татковци, Денот На Мајката На Вљубените И Божиќ. Лесна Нега-Бледнее, дамка, се намалува и отпорни на брчки. Машинско перење во студ. Брзо се суши на суво ниско ниво. Потрајни од памук.Најквалитетен Четкан Микрофибер-Изработен од најквалитетен микрофибер и изработка значи, знаете Дека Трае! Прекрасен избор на бои ќе направи вашата спална соба да изгледа како да припаѓа во списание. Нема Повеќе Излегување : дизајн Со Длабок џеб и еластика до крај на целото дно и престој под него, што ги спречува аглите да се појават дури и ако фрлите и свртите. Вградениот лист ја задржува својата форма, НЕМА ПОВЕЌЕ да го напика листот секојдневно или да купува ремени или клипови.Останете Ставени Цела Ноќ : ткаенината со 4-насочна технологија за флексибилност се протега преку душекот и останува на место безбедно цела ноќ, нема повеќе лизгање, движење или брчки, цврсто се вклопува и спречува гребење од вашите миленици како куче или мачка, исто така пријателски настроени кон децата.

Им се допаѓа и на купувачите..