• Ново
3 w 6 h 1 t стандарден блок на згрижувачки плочки со квадратен раб
zoom_in

3 w 6 h 1 t стандарден блок на згрижувачки плочки со квадратен раб

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Надградете го вашиот трим брзо и лесно со резултатите од професионалниот изглед. Користете ги нашите столбови блокови како украсен додаток на кое било обликување на вратата и обвивка. Користени како транзициско парче или основен блок, тие се лесни за инсталирање и создавање професионален готов изглед. Димензии : 3 "w x 6" h x 1 "стр. Лесен, лесен за инсталирање на wallsидови, камини, врати, мебел и многу повеќе. Лесен за брза и лесна инсталација. Фабриката подготвена и подготвена за боја или фиксна финиш. Може да се сечат , дупчат, залепени или зашрафени. Може да се користи на ентериерот или надворешноста.

Им се допаѓа и на купувачите..