• Ново
Panенски панталони за руно за Ноќта на вештерките
zoom_in

Panенски панталони за руно за Ноќта на вештерките

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Поминете го трикот или третирајте се на сезоната, во пар од овие прекрасни женски панталони за руно од Ноќта на вештерките. Тие се изработени од супер меко руно внатре и надвор, обезбедувајќи ви удобност и топлина цела ноќ. Изберете од една од избраните отпечатоци! Панталони за жени за Ноќта на вештерките : 100% полиестер. Еластична лента за половината. Прилагодливи врски за влечење. Печатење на сите. Машинско миење ладно.

Им се допаѓа и на купувачите..